Private Room Home Feels Bentleigh 1 Min To Train

  • 200 m²

Private Room Home Feels Bentleigh 1 Min To Train ligger i Melbourne og tilbyr rom med en jacuzzi.

Gjester som bor på denne villaen har tilgang til et komplett kjøkken.

Princes Park ligger 2 km unna, og byens Brighton Bathing Boxes ligger 4 km fra stedet. KF Cafe serverer koreanske retter og ligger ca. 5-minutters gange unna. Villaen ligger et par minutter med bil fra Booran Reserve. Bentleigh Station rail replacement bussholdeplass ligger ca 150 meter unna.

Trenger du flere alternativer?
Check Top hotels near Private Room Home Feels Bentleigh 1 Min To Train Melbourne
Private Room Shared House Bentleigh Near Train
pris kun for mobil

Private Room Shared House Bentleigh Near Train

2 m fra overnattingsstedet
Entire Modern Cozy Pet Friendly 1Br In Prime Bentleigh Garage, Bath, Walk To Station & Shops
pris kun for mobil

Entire Modern Cozy Pet Friendly 1Br In Prime Bentleigh Garage, Bath, Walk To Station & Shops

8.0
Veldig bra 1 anmeldelse
338 m fra overnattingsstedet
The Pool Pavilion - Where City Meets Beach
pris kun for mobil

The Pool Pavilion - Where City Meets Beach

571 m fra overnattingsstedet

    Fasiliteter

    Internett

    • Wi-Fi

    Parkeringsmuligheter

    • Parkering

    Tjenester på overnattingsstedet

    • Bagasjeoppbevaring

    På kjøkkenet

    • Vannkoker
    • Kjøkkenutstyr/ kjøkkenredskaper

    Fritidsaktivitet

    • Hageområde
    • Jacuzzi

    På rommene

    • Klimaanlegg
    • Oppvarming
    • Strykefasiliteter

    Boligareal

    • Vaskemaskin

    Generelle fasiliteter

    • Røyking på stedet er forbudt
    • Røykvarslere

    Kjæledyr

    • Ingen kjæledyr tillatt !

    Viktig informasjon

    Innsjekking: fra 15:00 til 23:00
    Utsjekking: til 10:00
    Ofte stilte spørsmål
    • Er det noen fine restauranter i nærheten av Private Room Home Feels Bentleigh 1 Min To Train?
      Restauranter i nærheten av Private Room Home Feels Bentleigh 1 Min To Train inkluderer KF Cafe og My Sister Says.

    Sted

    Map

    Severdigheter i nærheten

    Restauranter i nærheten

    Galleri

    Anmeldelser

    Ingen anmeldelser ennå :(

    Hvis du bodde på dette hotellet, kan du dele opplevelsen din med oss

    Skriv en anmeldelse

    Skriv en anmeldelse

    Når reiste du?

    Din vurdering punkt

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Veldig dårlig
    Utmerket

    Dine detaljer

    Hvor er du fra?
    Takk! Takk for at du tok deg tid til å dele opplevelsen din. Anmeldelsen din vil bli publisert innen kort tid.
    Gå til anmeldelser
    Anmeldelsen er ikke sendt.

    Kontakt Oss

    Hvis du trenger mer enn 4 rom, vennligst anmod gruppebestilling.
    Dine detaljer
    Emne
    Beskjed
    Private Room Home Feels Bentleigh 1 Min To Train Melbourne

    Vis på kart:

    Attraksjoner
    Anbefalte restauranter
    Offentlig transport
    Takk for din tilbakemelding
    Takk for påmelding
    Lukk