Private Room Home Feels Bentleigh 1 Min To Train

  • 200 m²

A golfklub elérhetőségét biztosító Private Room Home Feels Bentleigh 1 Min To Train Melbourne körülbelül egy 25 perces sétára található olyan sporthelyszínektől, mint a Moorabbin Oval futballpálya. A Melbourne városi nyaraló jakuzzival várja a pihenni vágyó vendégeket.

A fürdőszobai felszerelések mosógépet is magukba foglalnak. Hajszárítót is kínálnak.

A Melbourne városi ingatlanban teljesen felszerelt konyha, valamint elektromos vízforraló, mosogatógép és hűtő elérhető. A koreai ételeket felszolgáló KF Cafe a közelben található a Melbourne városi villától.

A Princes Park 2 km-re, a Brighton Bathing Boxes pedig nagyjából 4 km-re helyezkedik el az ingatlantól. A Melbourne városi szállás 10 percnyi autóútra fekszik az olyan természeti látványosságoktól, mint a Brighton beach. A Private Room Home Feels Bentleigh 1 Min To Train néhány saroknyira található az olyan családbarát helyektől, mint a Reeflections Aquatics. A Bentleigh Station rail replacement buszmegállótól továbbá egy 150 méteres távolságra van a Melbourne városi villa.

Több lehetőséget szeretne?
Check Top hotels near Private Room Home Feels Bentleigh 1 Min To Train Melbourne
Private Room Shared House Bentleigh Near Train
Csak mobilra érvényes ár

Private Room Shared House Bentleigh Near Train

2 m az ingatlantól
Entire Modern Cozy Pet Friendly 1Br In Prime Bentleigh Garage, Bath, Walk To Station & Shops
Csak mobilra érvényes ár

Entire Modern Cozy Pet Friendly 1Br In Prime Bentleigh Garage, Bath, Walk To Station & Shops

8.0
Nagyon jó 1 értékelés
338 m az ingatlantól
The Pool Pavilion - Where City Meets Beach
Csak mobilra érvényes ár

The Pool Pavilion - Where City Meets Beach

571 m az ingatlantól

    Szolgáltatások

    Internet

    • Wi-Fi

    Parkolási lehetőségek

    • Parkolás

    Szolgáltatások

    • Poggyászmegőrzés

    A konyhában

    • Elektromos vízforraló
    • Konyhaedények

    Pihenés

    • Kert
    • Jacuzzi

    A szobákban

    • Légkondicionálás
    • Fűtés
    • Vasaló eszközök

    A fürdőszobában

    • Mosógép

    Általános szolgáltatások

    • Nemdohányzó
    • Füstérzékelők

    Háziállatok

    • Háziállat nem engedélyezett !
    Gyakran Ismételt Kérdések
    • A Private Room Home Feels Bentleigh 1 Min To Train magába foglal konyhát?
      Igen, a Private Room Home Feels Bentleigh 1 Min To Train tartalmaz teljesen felszerelt konyhát, amely elektromos vízforralóval, mosogatógéppel és hűtővel van felszerelve.
    • A Private Room Home Feels Bentleigh 1 Min To Train fogad háziállatokat ?
      Sajnos a Private Room Home Feels Bentleigh 1 Min To Train nem fogad háziállatot.

    Elhelyezkedés

    Map

    Közeli látnivalók

    Közeli éttermek

    Fotógaléria

    Értékelések

    Még nincsenek hozzászólások :(

    Ha ebben a hotelben szállt meg, kérjük ossza meg velünk tapasztalatait

    Írja meg saját értékelését!

    Írja meg saját értékelését!

    Mikor utazott?

    Értékelése

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Nagyon rossz
    Kitűnő

    Az Ön adatai

    Hol lakik?
    Köszönöm! Köszönjük, hogy időt szánt tapasztalatainak megosztására. Az Ön véleménye hamarosan nyilvánosság elé kerül.
    Irány a hozzászólások
    Az értékelés nem lett elküldve.

    Kapcsolat

    Ha több mint 4 szobára van szüksége, kérjük igényeljen csoportos foglalást.
    Az Ön adatai
    Tárgy
    Üzenet
    Private Room Home Feels Bentleigh 1 Min To Train Melbourne

    Mutassa a térképen:

    Látnivalók
    Ajánlott éttermek
    Tömegközlekedés
    Köszönjük a visszajelzést
    Köszönjük, hogy feliratkozott
    Bezár